VALTSKATUS | TH KATUSED OÜ

Meie põhitegevuseks on valtskatus, paigaldame ja valtsime. Ehitame lisaks teisi katusetüüpe. Veel valmistame erinevaid plekitooteid: aknaplekid, parapetiplekid, luugid, sokliplekid, räästaplekid, liiteplekid, korstnamütsid jne.


TH Katused on asutatud 2017 aastal. Meie peamiseks eesmärgiks on pakkuda kõrgkvaliteetset valtsplekk-katust ehk valtskatust. Lisaks pakume vihmaveesüsteemide, akna- ja ääreplekkide valmistamist ja paigaldust, turvatoodete paigaldust ja kõikvõimalikud plekitöid. Veel teostame eeltöid katuse ehituseks. Oleme tegelenud ehitusalal juba pikemat aega ja omame ka kutsetunnistust ehitusplekkseppa erialal. Seega oleme kindel partner Teile.

Valtsplekk-katus logo grey

MISSIOON

Mis on meie eesmärk?


Meie missioon on pakkuda klientidele parimaid lahendusi ja kvaliteetset katust mõistliku hinnaga. Kindlasti üritame populiseerida valtsplekk-katuse parimaid omadusi inimestele ja teha nende otsused lihtsamaks, et kõik saaksid endale vastupidava valtskatuse.

VISIOON

Kuhu me vaatame?


Nägemuseks oleme seadnud, et enamikel muinsuskaitse all olevatel majadel on peal valtskatus. Tahame populiseerida valtsplekk-katust Eestis.

KINDEL PARTNER SULLE

Miks meiega koostööd teha?


Meie meistrid on kutsetunnistustega ja omaala spetsialistid. 2018 aastast kehtestatava nõude järgi ei ole ilma kutsetunnistuseta katusemeistril enam riiklikele objektidele asja. Loodetavasti ka eratellijate hulgas tekib tulevikus valikuvõimalus kutsetunnistusega meistrite ja niisama tegijate vahel. Kindlasti soovitame valida õppinud spetsialistid ja saada kvaliteetne valtskatus pea kohale, sest hilisemad pretensioonid võivad maksta valusalt kätte.

Kas teadsid et valtsplekk-katus on kõige vastupidavam katusetüüp?

Valtsplekk-katus: Valtskatust peetakse plekk-katuse Mercedeseks ja seda nime kannab see õigustatult. Valtskatus kinnitatakse katusele spetsiaalsete klambritega, samas plekipaane kruviaukudega läbistamata. Kõik sõlmed ja liited ühendatakse valtsimise teel teineteisega, mis tagab suurepärase veepidavuse ja korrosioonikindluse aastakümneteks.

Samuti võimaldab valtsimise meetod ühendada väga erikujulisi pindasid omavahel, teostada korrektsed liited kõigi katusel ettetulevate väljaehitiste ja läbiviikudega, on selleks siis korsten, vintskapid, aga ka keerukamad uugid, parapetid, luugid jms. Valtsplekk-katus on omamoodi kunstitöö, mille lahendused on suuresti sõltuvuses katusemeistri käekirjaga – tema kogemuste ja teadmistega.

MEIE PARTNERID

Koostööpartnerid


Tuuliku Puit logo
Tolliagentuur AH Servic OÜ logo
wau-disain-logo
Starshine logo

Parima hinna teeme MEIE! Küsi pakkumist kohe!